Etkileyici Araştırma Görünürlüğü
Demo Görmek İstiyorum

Kişisel bilgilerinizi asla paylaşmıyoruz.

GCRIS

GCRIS, makaleler, projeler, patentler ve öğretim gibi akademik çıktıları otomatik olarak toplayan ve paylaşan gelişmiş bir araştırma bilgi sistemidir. GCRIS, üniversitenin kendisi de dahil olmak üzere bir üniversitenin bireysel araştırmacıları ve organizasyon birimleri için görünürlük sağlar. Uluslararası kabul görmüş ve kullanılan bir değişim biçimiyle GCRIS, arama motorlarının akademik çıktıları endekslemesini sağlayarak görünürlüğü önemli ölçüde artırır.

GCRIS, araştırmacıların görünürlükleri yerine araştırmalarına odaklanmalarına yardımcı olur ve performans verilerini gönderme ve performans raporu derleme gibi görevleri ortadan kaldırır. GCRIS, üniversitelerin raporlama yükümlülüklerini tek bir tıklama ile yerine getirmelerine yardımcı olur. Örneğin, bir sıralama değerlendirmesi başvurusu otomatik olarak GCRIS ile derlenir. Dahası, GCRIS, üniversitelere stratejilerini gelişmiş raporlama araçlarıyla türetmeleri için iş zekası sağlar.

Referanslar

content
content

Araştırma Varlıklarını İlişkilendirme

  • Araştırmacıları araştırma çıktılarına bağlamak
  • Araştırma çıktılarını kurumlarla ilişkilendirmek
  • Yazar işbirliği ağı oluşturmak
content

Araştırmaların Ölçümü

Şu metrikler aracılığıyla:
  • bibliyometrik
  • altmetrik
content

Akıllı Raporlama

içgörüleri çıkararak araştırma eğilimleri ve önerileri hakkında gözlemler sağlar ve sonuçta karar vericilere harekete geçme yetkinliği sunar.

content

Özelleştirilebilir
Kullanıcı Deneyimi

content

Günlük Güncellemeler

content

Otomatik Sosyal
Medya Beslemesi