top of page

GCRIS Ürün Ailesi

Ana ürünümüz GCRIS ekosistemi içinde yer alan diğer ürünlerimizdem bazıları:  GCRIS Standard, GGuides, DSpace, DSpace CRIS (Servis sağlayıcı), APDS (Akademik Performans Değerlendirme Sistemi).

Research Ecosystems, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

GCRIS STANDARD

GCRIS Standard, açık kaynak yazılım olan Dspace 7.6 üzerine geliştirilmiş bir veri tabanıdır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tamamen özelleştirilebilir. Biz GCRIS Standard ile kurumunuzun ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilmiş, kullanıma hazır bir platform hazırlıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken içeriğinize ve kullanıcılarınıza odaklanmak.

1.png

GGuides

GGuides, özellikle kütüphaneler/bilgi merkezleri için tasarlanmış kullanımı kolay bir içerik yönetimi ve bilgi paylaşım sistemidir.  

GGuides öğretim üyelerine ve öğrencilerine araştırma ve çalışma için sunulan kütüphane kaynaklarını ve hizmetlerini organize etmek ve sergilemek için kullanılan bir sistemdir. Kütüphaneciler tarafından araştırma veya konu kılavuzları oluşturmak için tasarlanmıştır. 

DSpace 

DSpace 7 DSpace Cris 7 Servis ve Hizmet Sağlayıcı 

DSpace, açık kaynak kodlu lisanslı bir yazılımdır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tamamen özelleştirilebilir.

Biz, DSpace ile kurumunuzun ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilmiş, kullanıma hazır bir platform hazırlıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken içeriğinize ve kullanıcılarınıza odaklanmak.

Hizmetlerimiz

  • Yeni Kurulum

  • Entegrasyon

  • Güncelleme

  • Bakım

Daha fazla bilgi için DSpace

APDS

Akademik Performans Değerlendirme Sistemi

Bir üniversitenin kurum, birim, bölüm ve kişi olmak üzere farklı düzeylerde performansların ölçülmesi, değerlendirilmesi ve yönetimi için oluşturulmuş bir değerlendirme sistemdir.

bottom of page